Hej ,
Oficjalnie zaczynam
zabawę z blogowaniem. Po mimo banalnej nazwy mojego bloga, nie będzie on
przeznaczony tylko i wyłącznie na prezentację mojego stylu czy też tego co wg
mnie jest ciekawe ale … KAŻDY może się tutaj znaleźć ;)
Nie zależy mi na ‘’sławie” mojej osoby. Chciałabym ,aby
prawie każdy post prezentował odmienny styl, będę zapraszać osoby, które jeśli
wyrażą zgodę ,mogą pokazać ‘kawałek „ siebie tutaj na moim blogu ,
( Możecie również pisać do mnie, będę bardzo wdzięczna ) To nie jest system jednorazowy, każdy może
pojawić się tyle razy ile ze chce, dotyczy też to mojej osoby :P
Stylizacja - ktoś napisze <nuda> – czyli taka jaką
lubię najbardziej. :P Prosto i
klasycznie. Myślę że gdybym tylko ja prowadziła bloga, było by tak prawie zawsze ;)
Do zobaczenia !
Deutsch
Hallo,
Ich fange
mich mit meinen Blog amüsieren.
Diese
Outfit ist fur fast alles so langweilig
, aber ich mag so die meisten. Einfach
und klassisch. Ich denke, wenn ich nur ein Blog mache , wurde fast immer sein.
Deshalb werde ich jedes Person einladen ,die mochten “ein Stuck” von sich
selbst zeigen.
Entschuldigung
fur Fehle, lerne ich immer noch.
Bis bald !
Buty/Schuhe -Czasnabuty
Bluzka,Płaszcz / Bluse,Mantel - Allegro
Spódniczka/Rock - H&M
Zegarek,Bransoletki,Naszyjnik/ Uhr,Armbänder, Hallskette - nn,vintage
Torebka/ Tasche - F&F
Torebka/ Tasche - F&F





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz