sobota, 20 kwietnia 2013

NEU



Hej ,

 Oficjalnie zaczynam zabawę z blogowaniem. Po mimo banalnej nazwy mojego bloga, nie będzie on przeznaczony tylko i wyłącznie na prezentację mojego stylu czy też tego co wg mnie jest ciekawe ale … KAŻDY może się tutaj znaleźć ;)

Nie zależy mi na ‘’sławie” mojej osoby. Chciałabym ,aby prawie każdy post prezentował odmienny styl, będę zapraszać osoby, które jeśli wyrażą zgodę ,mogą pokazać ‘kawałek „ siebie tutaj na moim blogu , ( Możecie również pisać do mnie, będę bardzo wdzięczna )  To nie jest system jednorazowy, każdy może pojawić się tyle razy ile ze chce, dotyczy też to mojej osoby :P



Stylizacja - ktoś napisze <nuda> – czyli taka jaką lubię najbardziej. :P  Prosto i klasycznie. Myślę że gdybym tylko ja prowadziła bloga, było by tak  prawie zawsze ;)

Do zobaczenia  !





Deutsch


Hallo,

Ich fange mich mit meinen Blog amüsieren.


Diese Outfit ist  fur fast alles so langweilig , aber ich  mag so die meisten. Einfach und klassisch. Ich denke, wenn ich nur ein Blog mache , wurde fast immer sein. Deshalb werde ich jedes Person einladen ,die mochten “ein Stuck” von sich selbst zeigen.

Entschuldigung fur Fehle, lerne ich immer noch.

Bis bald ! 








Buty/Schuhe -Czasnabuty
Bluzka,Płaszcz / Bluse,Mantel - Allegro
Spódniczka/Rock - H&M
Zegarek,Bransoletki,Naszyjnik/ Uhr,Armbänder, Hallskette - nn,vintage
Torebka/ Tasche - F&F

 
 



 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz