środa, 3 kwietnia 2013

PARTY







                  Stylizacja idealna na imprezę ;) Klasyczna mała czarna do tego srebrne dodatki i torebka w ćwiekami :) Wybrałam się tak na świąteczną imprezę ;) Do tego dobrałam beżowe botki których niestety nie widać na zdjęciach :(
Jak Wam się podoba ?


Pozdrawiam :)




Sukienka - Moodo
Torebka - Reserved
Zegarek, Bransoletka - nn