Stylizacja idealna na imprezę ;) Klasyczna mała czarna do tego srebrne dodatki i torebka w ćwiekami :) Wybrałam się tak na świąteczną imprezę ;) Do tego dobrałam beżowe botki których niestety nie widać na zdjęciach :(
Jak Wam się podoba ?
Pozdrawiam :)
Sukienka - Moodo
Torebka - Reserved
Zegarek, Bransoletka - nn
